Звернення № 3954

#3954 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Причальна, Курортне, Одеська область, Україна, 67793
Координати сміттєзвалища: 45.941400078014, 30.305624296598
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Несанкціоноване звалище ТБО, частково присиплене очеретом.

07.08.2018, 12:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.08.2018, 11:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2018, 11:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь