Звернення № 3948

#3948 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.250935, 30.021869
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Смітник на дорозі

07.08.2018, 12:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2018, 16:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2018, 11:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 07.08.2018 № Б 44.3039/3038.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Бокового П. від 07.08.2018 № 3948/3950-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 04.09.2018 № 150 виконавчий комітет Дзвінківської сільської ради Васильківського району повідомив, що було проведено обстеження сміттєзвалищ, та прийнято рішення винести питання на розгляд чергової сесії сільської ради про виділення коштів на ліквідацію сміттєзвалищ, які в подальшому будуть ліквідовані до 31.10.2018 року.

Статус: Надано відповідь