Звернення № 3944

#3944 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Локомотивна, 6А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.43510449467, 30.492923855782
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

На стежці з вул. Локомотивної до вул. Кучмин Яр люди постійно викидають сміття. Чи можна повісити там якийсь знак чи встановити штраф за викинути у сквер/зелену ділянку сміття?

07.08.2018, 12:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.09.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено