Звернення № 3906

#3906 створено 17 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р69, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.580055993857, 30.465660094342
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2018

ВИКОНАНО

Київська область, м. Вишгород. Гаражі поблизу ЖКХ ”Ярославичі”
Прошу звернути увагу на це місце! Побутові відходи та сміття з гаражів засмічують ліс!

17.07.2018, 16:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2018, 16:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.07.2018, 09:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.08.2018, 10:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 № Ф 08.2822.2, № Ф 08.2823.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Федяєвої Є.В. від 17.07.2018, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ на території м. Вишгород, які надійшли від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3904-3Г/ЕКМ, № 3906-3Г/ЕКМ від 17.07.2018 стосовно виявлених стихійних сміттєзвалищ, за координатами 50.589429480647,30.501909255981,50.580055993857,30.4656
60094342 та повідомляє наступне.
Відповідно до листів Вишгородської районної державної адміністрації від 08.08.2018 № Ф-729, № Ф-732 (що додаються) Вишгородська міська рада повідомила, що питання ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за вказаними координатами включено до поточних планів робіт, що буде здійснено найближчим часом.

Статус: Надано відповідь

05.09.2018, 11:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.09.2018, 17:09 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником