Звернення № 3889

#3889 створено 13 Липня 2018

2

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Межигірського Спасу, 68, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.60003881976, 30.48602823168
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2018

В РОБОТІ

звалище побутового та будiвельного смiття

13.07.2018, 11:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2018, 11:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 09:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.08.2018, 10:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 13.07.2018 № О08.2768.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Онуфріев М.А. від 13.07.2018, яке надійшло від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3889-3Г/ЕКМ від 13.07.2018 стосовно виявленого стихійного сміттєзвалища, за координатами 50.60003881976,30.48602823168 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа Вишгородської районної державної адміністрації від 08.08.2018 № О-731 (що додається) Вишгородська міська рада повідомила, що
питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за вказаними координатами включено до поточних планів робіт, що буде здійснено найближчим часом.

Статус: Надано відповідь