Звернення № 3888

#3888 створено 13 Липня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ватутіна, 1А, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.595386141676, 30.494297817349
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2018

В РОБОТІ

Купи сміття біля старого кладовища. Прохання встановити сміттєві контейнери і прибрати наявне сміття.

13.07.2018, 11:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2018, 11:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 09:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.08.2018, 10:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.07.2018 № С 08.2769.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Стецюк А.О. від 13.07.2018, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3888-3Г/ЕКМ, від 13.07.2018 стосовно виявленого стихійного сміттєзвалища, за координатами 50.595386141676, 30.494297817349 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа Вишгородської районної державної адміністрації Київської області від 08.08.2018 № С-728 (що додається) Вишгородська міська рада повідомила, що питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за вказаними координатами включено до поточних планів робіт, що буде здійснено найближчим часом.

Статус: Надано відповідь