Звернення № 3883

#3883 створено 13 Липня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Нове Залісся, Київська обл., Україна, 07811
Координати сміттєзвалища: 50.680093524097, 29.978675991297
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2018

ВИКОНАНО

в лізосмугах навколо села Нове Залісся десятки стихійних звалищ сміття.

13.07.2018, 11:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2018, 11:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 09:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.08.2018, 11:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.07.2018 № К 05.2766.2 опрацював в межах компетенції звернення гр. Данько Д.М. від 13.07.2018, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3883-3Г/ЕКМ від 13.07.2018 стосовно виявленого стихійного сміттєзвалища, за координатами 50.6800.93524097, 29.978675991297 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа Бородянської районної державної адміністрації Київської області від 30.07.2018 № Д 05.228.5 (що додається) Новозаліська сільська рада повідомляє, що сільською радою проведені роботи по збиранню сміття. На сьогоднішній день частково розпочато роботи по вивезенню зібраного сміття на сміттєвий полігон та при надходженні коштів до бюджету сільської ради сміття повністю буде вивезене до 01.09.2018 року.

Статус: Надано відповідь

24.09.2018, 14:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.09.2018, 14:14 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником