Звернення № 3850

#3850 створено 10 Липня 2018

16

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.386982782534, 30.646111853421
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Серпня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище по вулиці Колекторна.

10.07.2018, 16:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.07.2018, 16:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено