Звернення № 3841

#3841 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Північний міст, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.492581720937, 30.539777353406
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Под северным мостом на берегу Днепра недалеко от паркинга скаймолла образовалась свалка. просьба убрать

11.07.2018, 13:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 13:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено