Звернення № 3813

#3813 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130
Координати сміттєзвалища: 50.446164, 30.354482
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійне сміттєзвалище. Розкидане сміття в радіусі 100м. Збираються безпритульні собаки.

11.07.2018, 13:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 13:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 10:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.08.2018, 10:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надсилає за територіальною належністю для розгляду та реагування в межах компетенції на звернення гр. Кривошеєва Є.В. від 06.07.2018, яке надійшло від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3813-ЗГ/ЕКМ від 11.07.2018 щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.446164, 30.354482.
Про результати розгляду звернення та вжиті заходи, просимо повідомити Департамент та поінформувати заявника у визначені чинним законодавством терміни.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.09.2018, 16:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване кмда

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника