Звернення № 3812

#3812 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Крупської, Нова Долина, Одеська область, Україна, 67822
Координати сміттєзвалища: 46.403193430272, 30.587375417044
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

У відпочинковій зоні гора сміття, ні голова села, ні начальник жк ’Озерки’ не реагує на скарги. Дякую

11.07.2018, 13:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 13:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.08.2018, 11:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2018, 11:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь