Звернення № 3809

#3809 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.517487465716, 30.601463450103
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

Бытовой и строительный мусор накапливается на протяжении нескольких лет. Проблема носит систематический характер т. К. В частном секторе отсутствуют мусорные баки.

11.07.2018, 13:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 13:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.08.2018, 11:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2018, 12:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь