Звернення № 3807

#3807 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.328072, 30.258881
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

Звалище сміття

11.07.2018, 14:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 10:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.08.2018, 10:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2018 № Б44.2739.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Бокового П. від 11.07.2018, яке надійшло від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3807-ЗГ/ЕКМ від 11.07.2018 щодо виявленого несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.328072, 30.258881 та повідомляє наступне.
Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що звернулась до директора Боярської лісодослідної станції з проханням здійснити обстеження вищезазначених координат та про результати розгляду повідомити Києво-Святошинську райдержадміністрацію, оскільки стихійне сміттєзвалище розташоване на території, яка знаходиться в утриманні Боярської лісодослідної станції. Після отримання інформації від Боярської лісодослідної станції, Києво-Святошинська райдержадміністрація надасть обґрунтовану відповідь

Статус: Надано відповідь