Звернення № 3806

#3806 створено 11 Липня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Громадянська вулиця, 7, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.992006268173, 36.235247701406
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

В городе Харьков, в самом центре , находится свалка , которая перекрывает пешеходную улицу Гражданская. В этом месте улицы тяжело передвигаться всем категориям граждан, а особенно инвалидам и людям с детьми в калясках, а также школьникам. Прошу ликвидировать вышеописанную свалку, которая находится в 150 метрах от общеобразовательной школы , разрастается и не убирается коммунальными службами города Харькова.

11.07.2018, 14:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.07.2018, 12:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.07.2018, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.08.2018, 16:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Громадянській, 7 в м. Харків Харківської області (за координатами 49.992006268173, 36.235247701406), яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Відповідно до отриманої Департаментом інформацією, перевіркою, проведеною Департаментом комунального господарства Харківської міської ради 24.07.2018, встановлено, що за вказаними координатами знаходиться занедбана споруда. На прилеглій до споруди території виявлено накопичення будівельних відходів.
Згідно з п. п. 4.1.1, 4.1.6 Положення про Адміністрацію Київського району Харківської міської ради, контроль за утриманням прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані незалежно від форми власності, а також, забезпечення роботи комісії з визначення відповідності будинків, споруд та приміщень санітарно-технічним вимогам відноситься до функцій адміністрації району. У зв’язку з чим, до Адміністрації Київського району Харківської міської ради направлено листа щодо організації та координації робіт з приведення території до належного стану.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.08.2018, 18:21 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

14.09.2018, 14:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, розгляд вказаного звернення проводився фахівцями Харківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області комісійно з залученням представника адміністрації Київського району Харківської міської ради. За результатами перевірки за вказаними координатами виявлено накопичення сміття. На адресу адміністрації Київського району Харківської міської ради направлено листа з пропозицією про усунення виявленого накопичення сміття. Виконання пропозиції знаходиться на контролі Харківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника