Звернення № 3805

#3805 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.350234302447, 30.593227736572
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

Прошу прибрати смiття твердих побутових виробiв

11.07.2018, 14:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.08.2018, 12:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2018, 12:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.08.2018, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь