Звернення № 3804

#3804 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Антоновича, 150, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.418157, 30.518253
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Свалка уже 3 месяца, и постоянно растёт!

11.07.2018, 14:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено