Звернення № 3803

#3803 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.044593774302, 30.799183815725
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

Поруч із селом Верем’я Обухівського р-ну Київської обл.

11.07.2018, 14:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2018, 10:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.08.2018, 09:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2018 № Т44.2738.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Тисовського О.Г. від 05.07.2018, яке надійшло від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3803-ЗГ/ЕКМ від 11.07.2018 щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.044593774302, 30.799183815725 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа Обухівської районної державної адміністрації від 23.07.2018 № 60/15-04/634, постійно діючою комісією по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр, водоймищ (річок, ставків, озер), атмосферного повітря, рослинного і тваринного сдіту та інших природних ресурсів Обухівського району Київської області, затвердженої розпорядженням голови Обухівської районної державної адміністрації від 03.08.2016 за № 346, зафіксовано факт порушення умов використання земельної ділянки, встановлених ст.ст. 96, 211 Земельного кодексу України, ст.ст. 24, 25 Закону України « Про оренду землі», в адміністративних межах Верем’яцької сільської ради, кадастровий номер 3223181000:02:003:0003, яка перебуває у користуванні ФГ «Аркадія» (код ЕРДПОУ 32931979).
Орендар зобов’язується використовувати землю відповідно до її цільового призначення та умов оренди договору, ефективно використовувати землю, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, а також здійснювати комплекс заходів щодо охорони земель, збереження стану земельної ділянки, переданої в оренду.
Керуючись ст. 20 Закону України «Про відходи», ст. 34 Закону України
«Про оренду землі», п. п. 4, 7, 8 ст. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Обухівська районна державна адміністрація зобов’язала орендаря негайно вжити дієвих заходів по ліквідації стихійного сміттєзвалища та привести засмічену земельну ділянку у належний стан, відповідно до чинного природоохоронного законодавства в термін 30 календарних днів.
Також були направлені відповідні запити до Верем’яцької сільської ради (регіон якого стосується питання) та Державної екологічної інспекції у Київській області для вжиття заходів відповідного реагування.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.08.2018, 09:06 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

13.08.2018, 11:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації на виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2018 № Т44.2738.2 розглянув в межах компетенції звернення гр. Тисовського О.Г. від 05.07.2018, яке надійшло від Міністерства екології та природних ресурсів України за № 3803-ЗГ/ЕКМ від 11.07.2018 щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.044593774302, 30.799183815725 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа Обухівської районної державної адміністрації від 23.07.2018 № 60/15-04/634, постійно діючою комісією по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр, водоймищ (річок, ставків, озер), атмосферного повітря, рослинного і тваринного сдіту та інших природних ресурсів Обухівського району Київської області, затвердженої розпорядженням голови Обухівської районної державної адміністрації від 03.08.2016 за № 346, зафіксовано факт порушення умов використання земельної ділянки, встановлених ст.ст. 96, 211 Земельного кодексу України, ст.ст. 24, 25 Закону України « Про оренду землі», в адміністративних межах Верем’яцької сільської ради, кадастровий номер 3223181000:02:003:0003, яка перебуває у користуванні ФГ «Аркадія» (код ЕРДПОУ 32931979).
Орендар зобов’язується використовувати землю відповідно до її цільового призначення та умов оренди договору, ефективно використовувати землю, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, а також здійснювати комплекс заходів щодо охорони земель, збереження стану земельної ділянки, переданої в оренду.
Керуючись ст. 20 Закону України «Про відходи», ст. 34 Закону України
«Про оренду землі», п. п. 4, 7, 8 ст. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Обухівська районна державна адміністрація зобов’язала орендаря негайно вжити дієвих заходів по ліквідації стихійного сміттєзвалища та привести засмічену земельну ділянку у належний стан, відповідно до чинного природоохоронного законодавства в термін 30 календарних днів.
Також були направлені відповідні запити до Верем’яцької сільської ради (регіон якого стосується питання) та Державної екологічної інспекції у Київській області для вжиття заходів відповідного реагування.

Статус: Надано відповідь