Звернення № 3802

#3802 створено 11 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чернігівська область, Україна, 16702
Координати сміттєзвалища: 50.795810974339, 32.252007722855
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Серпня 2018

В РОБОТІ

житель міста Ніжина М.О.Тримпол вивіз тракторний прицеп будівельного та побутового сміття, та викинув його, як водиться в кущі. На території села Червоне Ічнянського району.
Прошу вирішити питання притягнення до відповідальності вказанного громадянина, відповідно чинного законодавства та вирішити питання прибирання сміття

11.07.2018, 14:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.07.2018, 14:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.08.2018, 10:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.08.2018, 10:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 05.07.2018 за №№3801, 3802 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Ічнянської районної державної адміністрації вказані у зверненнях стихійні сміттєзвалища ліквідовані.
За даними Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, у відповідності до компетенції, 25.07.2018 проведено перевірку даних викладених у Ваших зверненнях. В ході перевірки встановлено, що територія прибрана та перебуває у задовільному стані.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 09.08.2018р. №10-22/2390) направлена на зазначену Вами електронну адресу.


Документи:

Статус: Надано відповідь