Звернення № 3746

#3746 створено 1 Липня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Самоплавського, Радомишль, Житомирська область, Україна, 12201
Координати сміттєзвалища: 50.50019, 29.25773
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

В РОБОТІ

Несанкціонований смітник на лузі, під парканом колишнього машинобудівного заводу.

01.07.2018, 18:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2018, 09:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2018, 17:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 02.07.2018 за №3746 про несанкціонований смітник на лузі, під парканом колишнього машинобудівного заводу в місті Радомишль, Житомирської області за наступними координатами: 50.50019, 29.25773 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Радомишльської міської ради, Радомишльської ОТГ та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь