Звернення № 3742

#3742 створено 1 Липня 2018

28

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.386670674777, 30.645335856825
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище по вулиці Колекторна.

01.07.2018, 18:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця