Звернення № 3738

#3738 створено 1 Липня 2018

27

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.386451770576, 30.639966074377
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище по вулиці Колекторна.

01.07.2018, 18:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця