Звернення № 3734

#3734 створено 1 Липня 2018

29

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.386996463923, 30.644845850766
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище по вулиці Колекторна.

01.07.2018, 18:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено