Звернення № 3732

#3732 створено 1 Липня 2018

27

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387532600243, 30.645067635924
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище вздовж пустиря.

01.07.2018, 18:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено