Звернення № 3731

#3731 створено 1 Липня 2018

28

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387662571772, 30.644735042006
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище вздовж пустиря.

01.07.2018, 18:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 18:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.08.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено