Звернення № 3727

#3727 створено 1 Липня 2018

28

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.38878185131, 30.646744854748
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище вздовж пустиря.

01.07.2018, 19:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 19:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця