Звернення № 3706

#3706 створено 1 Липня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: проспект Металургів, 1/7, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.860995187354, 35.109059214592
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Липня 2018

В РОБОТІ

Не вывозятся ветки и крупногабаритный мусор .
Мусорная площадка очень близко к жилой зоне.
Не убирается придомовая территория.

01.07.2018, 20:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.07.2018, 20:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2018, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.07.2018, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

17.07.2018, 11:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь

08.08.2018, 10:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району

Статус: Надано відповідь