Звернення № 3674

#3674 створено 22 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ювілейний проспект, 41, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.814772905352, 35.032158438116
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Липня 2018

В РОБОТІ

Стройматериалы и мусор лежат с прошлого года. Виновные - строители церкви возле которой и лежит мусор

22.06.2018, 07:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.06.2018, 07:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.06.2018, 14:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.07.2018, 10:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

24.07.2018, 10:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Хортицькому району

Статус: Надано відповідь

01.08.2018, 16:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь