Звернення № 3661

#3661 створено 18 Червня 2018

28

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387105914892, 30.645671971142
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прошу усунути стихійне сміттєзвалище.

18.06.2018, 23:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 23:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.07.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено