Звернення № 3659

#3659 створено 18 Червня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Овражна вулиця, 1Б, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.494323812688, 32.302958965302
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

В РОБОТІ

Незаконне смітезвалище

18.06.2018, 23:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 23:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.07.2018, 15:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.07.2018, 15:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

відповідь надано листом від 10 липня 2018 року № А-596/06-05


Документи:

Статус: Надано відповідь