Звернення № 3657

#3657 створено 18 Червня 2018

30

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387842992185, 30.653214007616
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прошу усунути стихійне звалище.

18.06.2018, 14:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 14:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.07.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено