Звернення № 3656

#3656 створено 18 Червня 2018

29

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колекторна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.387743803796, 30.653693452477
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

В РОБОТІ

Прошу усунути стихійе звалище.

18.06.2018, 14:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 14:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця