Звернення № 3655

#3655 створено 18 Червня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Плетенецька, Радомишль, Житомирська область, Україна, 12201
Координати сміттєзвалища: 50.47181, 29.21989
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище перебуває на території приватної садиби, але впритул розташована водойма.

18.06.2018, 14:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 14:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 15:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 11:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення, отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 08.06.2018 за №3655,3631,3632 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходяться на території міста Радомишль,по вулиці Плетенецькій, Житомирської області, за наступними координатами: 50.47181. 2921989; 50.490506. 29.199707; 50.49122. 29.19843 інформує.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваше звернення направлено до Радомишльської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.08.2018, 12:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення, отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3632 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходяться на території міста Радомишль,по вулиці Плетенецькій, Житомирської області, за наступними координатами: 50.49122. 29.19843, 50.47181.2921989, 50.490506.29.199707 інформує.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Радомишльської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2018, 16:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення, отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 08.06.2018 за №3631, 3632, 3655 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходяться на території міста Радомишль,по вулиці Плетенецькій, Житомирської області, за наступними координатами: 50.47181. 2921989; 50.490506. 29.199707; 50.49122. 29.19843 інформує.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваші звернення повторно направлено до Радомишльської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

25.09.2018, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення, отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 08.06.2018 за №3631, 3632, 3655 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходяться на території міста Радомишль,по вулиці Плетенецькій, Житомирської області, за наступними координатами: 50.47181. 2921989; 50.490506. 29.199707; 50.49122. 29.19843 інформує.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваші звернення повторно направлено до Радомишльської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.10.2018, 12:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Відповідно до листа Радомишльської районної державної адміністрації від 03.10.2018 за № 02-15/1728 сміттєзвалища за даними координатами ліквідовані комунальним підприємством "Благоустрій міста" Радомишльської міської ради, а одне із сміттєзвалищ знаходиться на земельному паї, що належить гр. Опанасенко Надії Іваніні, яке орендує сільськогосподарське підприємство "Верлоцьке".


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.10.2018, 17:14 Спростування виконання Заявником.

Виконавець не відповів, чи була проведена робота з власником господарства.

Статус: На виконанні