Звернення № 3653

#3653 створено 18 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чуднів, Житомирська область, Україна, 13200
Координати сміттєзвалища: 50.038904005559, 28.120155368015
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

В РОБОТІ

Сміття яке забруднює річку Тетерів

18.06.2018, 14:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 14:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 15:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 11:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №3652, 3653 від 18.06.2018 про стихійне сміттєзвалище, яке забруднює річку Тетерів, що знаходиться за наступними координатами: 50.038904005559,
28.120155368015 у місті Чуднів, Житомирської області.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваше звернення направлено до Чуднівської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.07.2018, 18:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

У К Р А Ї Н А

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Управління екології та природних ресурсів
вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014; тел./факс (0412) 22-08-24
www.ecology.zt.gov.ua E-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua код ЄДРПОУ 38708695


№ ___________ від_________ 2018 р.



Чуднівська районна державна адміністрація
вул. Героїв Майдану, 104, м.Чуднів, Житомирська область, 13200

Державна екологічна інспекція у Житомирській області
10014, м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12-а


Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення за №3652. 3653 від 18.06.2018 громадянки Плотницької Т.П. про стихійне сміттєзвалище, яке забруднює річку Тетерів, що знаходиться за наступними координатами: 50.038927441947, 28.120335109415 у місті Чуднів, Житомирської області.
Відповідно до п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи» місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Тому, повторно направляємо звернення для розгляду в установленому порядку та просимо вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства та повідомити управління про результати до 07.08.2018 року.




Начальник управління О.М. Ревенко


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.08.2018, 10:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 3652, № 3653 від 18.06.2018 про стихійне сміттєзвалище, яке забруднює річку Тетерів, що знаходиться у місті Чуднів, Житомирської області за наступними координатами: 50.038927441947, 28.120335109415 та 50.038904005559, 28.120155368015 повідомляє.
Відповідно до п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи» місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Чуднівської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.08.2018, 16:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №3652, 3653 від 18.06.2018 про стихійне сміттєзвалище, яке забруднює річку Тетерів, що знаходиться у місті Чуднів, Житомирської області за наступними координа-тами: 50.038927441947, 28.120335109415 повідомляє.
Відповідно до листа Чуднівської районної державної адміністрації від 30.08.2018 за № П-295 працівниками Чуднівського міського комунального підприємства вивезено сміття несанкціонованого звалища, проведено зачистку території та рекультивацію (засипку грунтом), встановлено попереджувальні таблички про заборону викиду побутового сміття.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України і зняти з контролю.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника