Звернення № 3644

#3644 створено 18 Червня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Броварська, Зарічани, Житомирська область, Україна, 12440
Координати сміттєзвалища: 50.235942469105, 28.666201718152
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

В РОБОТІ

Сміття будівельне і побутове.

18.06.2018, 05:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 05:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 10:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 11:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Житомирській області та Зарічанської сільської ради, Житомирського району, Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.07.2018, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення 2016-10-17 за №431 від громадянина Лавренчука Івана Петровича про сміттєзвалище, яке знаходиться в Новоград-Волинському районі, Житомирської області за наступними координатами: 50.572445901674, 27.610780969262.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Тому, направляємо повторно звернення для розгляду в установленому порядку та просимо вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства та повідомити управління про результати до 07.07.2018 року.

Начальник управління О.М.Ревенко


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.07.2018, 11:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Житомирській області та Станишівської ОТГ, Житомирського району, Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.07.2018, 18:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Станишівської об’єднаної територіальної громади дане сміттєзвалище частково ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України і зняти з контролю.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.07.2018, 14:45 Спростування виконання Заявником.

Прийшла відповідь, що смітник ”частково ліквідовано”. Але виконання звернення можна підтвердити, або спростувати. Варіанту ” частково” підтвердити немає. Смітник як рак, - якщо повністю не вирізати, буде рости.

Статус: Відхилено Заявником

03.08.2018, 15:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Про результати буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

03.08.2018, 15:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Про результати буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2018, 16:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» та ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист повторно направлений до «Пулинський лісгосп АПК» та ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Про результати буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

25.09.2018, 11:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа ДП «Пулинський лісгосп АПК» від 30.08.2018 за № 363 зазначено, що дана земельна ділянка знаходиться поза її межами.
Тому, Ваше звернення вдруге направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Житомирській області та Станишівської ОТГ, Житомирського району Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.10.2018, 12:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Житомирській області та Станишівської ОТГ, Житомирського району, Житомирської області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.11.2018, 13:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист вдруге направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Про результати буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

15.11.2018, 13:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист вдруге направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Про результати буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.12.2018, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист ВТРЕТЄ направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс», Житомирське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Про результати буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

12.12.2018, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3644 про сміття будівельне і побутове по вулиці Броварській, с.Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».
Враховуючи вищезазначене, та вжиття необхідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, Ваш лист ВТРЕТЄ направлений до ДП «Пулинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс», Житомирське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Про результати буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

08.01.2019, 16:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за № 3644 про ліквідацію будівельного та побутового сміття по вул. Броварській, с. Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Житомирської районної державної адміністрації від 31.07.2018 за № 18-4/1180 дана земельна ділянка за вищевказаними координатами знаходиться за межами населеного пункту, користувачем якої є ДП «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс».
Інформація стосовно вирішення даного питання до управління екології та природних ресурсів не надходила, тому Ваше звернення черговий раз направлене до ДП «Пулинський лісгосп АПК».


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.01.2019, 17:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за № 3644 про ліквідацію будівельного та побутового сміття по вул. Броварській, с. Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа дочірнього підприємства «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради від 24.01.2019 за № 27, дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.02.2019, 23:37 Спростування виконання Заявником.

Сніжок не допоміг.
Сміттєзвалище не ліквідоване. Більше того - серед сміття багато великих люмінісцентних ламп, які містять пари ртуті. Такі використовують в торгівельних, промислових приміщеннях, яких поряд не так багато.

Статус: Відхилено Заявником

06.02.2019, 17:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за № 3644 про ліквідацію будівельного та побутового сміття по вул. Броварській, с. Зарічани, Житомирського р-ну, Житомирської області за наступними координатами: 50.235942469105, 28.666201718152 інформує.
Відповідно до листа Станишівської сільської ради від 18.10.2018 за № 04-03/2765 та листа ДП «Пулинський лісгосп АПК» від 24.01.2019 року за № 27 про те, що дана земельна ділянка знаходиться як поза межами Зарічанської сільської ради так і поза межами лісового фонду ДП «Пулинський лісгосп АПК».
Тому, Ваше звернення направлено до Державної екологічної інспекції Поліського округу в Житомирській області, для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь