Звернення № 3642

#3642 створено 18 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Червоних партизанів, 47, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12501
Координати сміттєзвалища: 50.324269, 29.080583
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Липня 2018

В РОБОТІ

Популярне місце відпочинку Коростиш. Кар'єр

18.06.2018, 11:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.06.2018, 14:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 15:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 11:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.07.2018, 17:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення, повторно направлено до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.08.2018, 11:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської міськради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Таким чином, Ваше звернення, повторно направлено до Коростишівської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь

03.08.2018, 11:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської міськради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Таким чином, Ваше звернення, повторно направлено до Коростишівської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.08.2018, 16:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської міськради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Таким чином, Ваше звернення, повторно направлено до Коростишівської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

25.09.2018, 11:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської міської ради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Таким чином, Ваше звернення, вдруге направлено до Коростишівської районної державної адміністрації для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.10.2018, 11:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської міської ради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Таким чином, Ваше звернення, втретє направлено до Коростишівської районної державної адміністрації для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.11.2018, 13:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 18.06.2018 за №3642 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою по вулиці Червоних Партизанів,47, м. Коростишів, Житомирської області,12501, біля місця відпочинку «Кар’єр» за наступними координатами: 50.324269, 29.080583.
Відповідно до листа Коростишівської районної державної адміністрації від 26.10.2018 за № 45-39/3584 про те, що комунальним підприємством «Коростишівський комунальник» дане сміттєзвалище було ліквідовано 18.10.2018 роком.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника