Звернення № 3632

#3632 створено 14 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Плетенецька, Радомишль, Житомирська область, Україна, 12201
Координати сміттєзвалища: 50.49122, 29.19843
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Липня 2018

В РОБОТІ

100 м. Від попереднього місця.

14.06.2018, 15:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.06.2018, 15:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2018, 15:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 11:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваші звернення, отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 08.06.2018 за №3655,3631,3632 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходяться на території міста Радомишль,по вулиці Плетенецькій, Житомирської області, за наступними координатами: 50.47181. 2921989; 50.490506. 29.199707; 50.49122. 29.19843 інформує.
Відповідно до пункту «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», місцеві державні адміністрації зобов’язані забезпечити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ.
Тому, Ваше звернення направлено до Радомишльської районної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь