Звернення № 3630

#3630 створено 13 Червня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Івана Мазепи, Святогірськ, Донецька область, Україна, 84130
Координати сміттєзвалища: 49.035753650368, 37.554622292519
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

ВИКОНАНО

21.04.2018 міською владою Святогірська було проведено суботник. Однак, замість того щоб вивезти сміття, яке було прибране по вулиці Івана Мазепи, це сміття звалили в 50 метрах від центральної вулиці І. Мазепи, а саме біля кафе Ірина. Після неодноразових телефонних дзвінків до міської ради, місцевими чиновниками жодних заходів не вжито.

13.06.2018, 17:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 17:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.06.2018, 14:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2018, 14:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідальним виконавцем по перевірці зазначених у зверненні фактів та вжиття відповідних заходів реагування за належністю було визначено Слов’янську міську раду.
За інформацією відповідального виконавця (додається) факт розміщення несанкціонованого сміттєзвалища (звалище обрізаного гілля дерев) за зазначеною адресою підтверджено. 20.06.2018 звалище ліквідоване. Також, біля кафе «Ірина» було виявлено біля двох кубічних метрів такого ж обрізаного гілля, яке використовується орендарем зазначеного кафе як дрова в комерційних цілях.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.06.2018, 09:49 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником