Звернення № 3629

#3629 створено 13 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.320029, 30.28125
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

ВИКОНАНО

Чергове сміття на даній стежці...

13.06.2018, 16:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.06.2018, 09:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.06.2018, 12:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

земельна ділянка перебуває в приватній власності

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2018, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2018, 17:06 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником