Звернення № 3628

#3628 створено 13 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.318598, 30.280805
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

ВИКОНАНО

Прошу терміново ліквідувати дане сміттєзвалище, оскільки його масштаби починають досить швидко рости. В'їзд в ліс зовсім не перекритий. Вивозити можуть всі хто хоче...

13.06.2018, 16:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.06.2018, 09:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.06.2018, 17:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване працівниками Боярської лісо-дослідної станції

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2018, 17:06 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником