Звернення № 3627

#3627 створено 13 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.316838, 30.28018
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище в лісі одразу біля дороги

13.06.2018, 16:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 16:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.06.2018, 09:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.06.2018, 17:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване працівниками Боярської лісо-дослідної станції

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2018, 17:01 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником