Звернення № 3626

#3626 створено 13 Червня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Виноградна, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.514500195431, 30.776506857947
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

В РОБОТІ

На території парку Сосновий завжди такий безлад біля смітників! Хто відповідає за вивіз сміття та як часто це робиться? Потрібно робити це частіше чи додаткові смітники (контейнери) встановити

13.06.2018, 04:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 04:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.06.2018, 17:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.07.2018, 11:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.06.2018 № С 29.2423.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Савицької О.К. від 13.06.2018 № 3626-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.514500195431, 30.776506857947 та повідомляє.
Листом від 19.06.2018 № 9-7-2084 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що було вручено приписи КП «Бровари-благоустрій» з вимогою прибрати сміття біля смітників на території парку «Сосновий».

Статус: Надано відповідь