Звернення № 3625

#3625 створено 13 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Остапа Вишні, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.513757, 30.775282
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Липня 2018

В РОБОТІ

Куча мусора возле детской площадки. Уберите, пожалуйста.

13.06.2018, 04:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.06.2018, 04:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.06.2018, 17:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.07.2018, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.06.2018 № М 29.2422.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Михайлова О.В. від 13.06.2018 № 3625-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.513757, 30.775282 та повідомляє.
Листом від 19.06.2018 № 9-7-2079 виконавчий комітет Броварської міської ради повідомив, що було вручено приписи КП «Бровари-благоустрій» з вимогою прибрати сміття біля дитячого майданчика.

Статус: Надано відповідь