Звернення № 3623

#3623 створено 11 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Володимира Савченка, 19, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.51514, 30.8002
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Липня 2018

В РОБОТІ

Комунальники залишили будівельні відходи після прибирання території

11.06.2018, 16:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.06.2018, 16:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.06.2018, 17:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні