Звернення № 3622

#3622 створено 11 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Блока, 19, Бровари, Київська обл., Україна, 07402
Координати сміттєзвалища: 50.51136, 30.79551
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Липня 2018

В РОБОТІ

На шкільній території купи листя та сміття

11.06.2018, 16:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.06.2018, 16:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.06.2018, 17:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні