Звернення № 3620

#3620 створено 11 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Героїв УПА, 15, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.51346, 30.8011
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Липня 2018

В РОБОТІ

Будівельні відходи на прибудинковій території

11.06.2018, 16:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.06.2018, 16:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.06.2018, 17:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.07.2018, 14:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.06.2018 № Я 29.2404/2403/2401/2402.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Яроша В.М. від 11.06.2018 № 3623/3622/3620/3621-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ в місті Бровари та повідомляє, що виконавчим комітетом Броварської міської ради, по даним зверненням, направлено листи та приписи керівникам комунальних служб міста, керівникам приватних підприємств та організацій, власникам приватних садиб.

Статус: Надано відповідь