Звернення № 3606

#3606 створено 11 Червня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гоголівська, Требухів, Київська обл., Україна, 07454
Координати сміттєзвалища: 50.483470945469, 30.921177165583
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Липня 2018

ВИКОНАНО

Прохання прибрати стихійне сміттєзвалище.
Просимо зобов’язати місцеву владу (Требухівська сільська рада) організувати для мешканців громади спеціально облаштоване місце для вивозу сміття або створити доступні умови його регулярного збору та сортування.

Координати розміщення території уточнено на фото. (найбілш точні координати ) 50.483737, 30.921437

Требухов
Киевская область, 07454

11.06.2018, 03:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.06.2018, 03:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.06.2018, 09:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.07.2018, 15:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.06.2018 № К 29.2369.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Кишкового Д.Д. від 11.06.2018 № 3606-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за координатами 50.483470945469, 30.921177165583 та повідомляє.
Листом від 18.06.2018 № К 751-3 Броварська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище, на якому розміщене стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності громадянина Велідченка Анатолія Івановича.
На власника земельної ділянки накладено штраф та надано припис щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.07.2018, 14:00 Підтвердження виконання Заявником.

Очікуємо Виконання припису щодо термінової ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Наданої відповіді достатньо для подальшого вирішення проблеми. Ставлю виконано.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником