Звернення № 3605

#3605 створено 11 Червня 2018

3

Небезпечні - Змішані

Адреса: Семенівка, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 52.208767164356, 32.565637270127
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Липня 2018

В РОБОТІ

Территория бывшего асфальтного завода начинает превращаться в массовую свалку мусора, примите пожалуйста меры по устранению этой свалки. Есть чек с данными чей мусор.

11.06.2018, 03:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.06.2018, 03:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.07.2018, 14:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.07.2018, 14:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 08.06.2018 за №3605 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, у відповідності до компетенції, проведено перевірку даних викладених у Вашому зверненні.
В ході перевірки встановлено факт розміщення побутових відходів у 2х місцях на території колишнього асфальтного заводу, який знаходиться за адміністративними межами м.Семенівка.
З метою усунення порушень природоохоронного законодавства виконуючому обов’язки голови Семенівської РДА надіслано обов’язковий до виконання лист-вимогу щодо ліквідації стихійних звалищ відходів терміном до 16.07.2018р. За фактом порушення вимог законодавства у сфері поводження з відходами відповідальну особу Семенівської РДА притягнуто до адміністративної відповідальності.
За інформацією Семенівської РДА вищевказані сміттєзвалища будуть ліквідовані протягом тижня силами районної державної адміністрації.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 05.07.2018р. №10-12/1811) направлена на зазначену Вами електронну адресу.


Документи:

Статус: Надано відповідь