Звернення № 3593

#3593 створено 7 Червня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Суворова, 75, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12502
Координати сміттєзвалища: 50.300753987494, 29.05994959734
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Липня 2018

В РОБОТІ

Поруч з річкою, старий карьєр завалений сміттям, усі нечистоти з водою потрапляють в тетерів.

07.06.2018, 16:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.06.2018, 16:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.06.2018, 17:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.06.2018, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення від 07.06.2018 за №3593 громадянина Пащенка Андрія Валерійовича про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Коростишів, вул. Суворова, 75, Житомирська обл., 12502 за наступними координатами: 50.300753987494, 29.05994959734.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Повідомляємо, що звернення вважається виконаним лише після підтвердження заявника про ліквідацію сміттєзвалища через електронний сервіс «Інтерактивна мапа Мінприроди».
Враховуючи зазначене, направляємо звернення для розгляду в установленому порядку та просимо вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства та повідомити управління про результати до 07.07.2018 року для інформування заявника.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.06.2018, 09:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 07.06.2018 за №3593 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Коростишів, вул. Суворова, 75, Житомирська обл., 12502 за наступними координатами: 50.300753987494, 29.05994959734 інформуємо.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Ваше звернення направлене за належністю для розгляду та вжиття необхідних заходів, в установленому порядку, до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.07.2018, 10:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 07.06.2018 за №3593 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Коростишів, вул. Суворова, 75, Житомирська обл., 12502, за наступними координатами: 50.300753987494, 29.05994959734 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління повторно звернулося до Коростишівської міської ради.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.07.2018, 11:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 07.06.2018 за №3593 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Коростишів, вул. Суворова, 75, Житомирська обл., 12502, за наступними координатами: 50.300753987494, 29.05994959734 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління повторно звернулося до Коростишівської міської ради.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково


Документи:

Статус: Надано відповідь

03.08.2018, 12:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 07.06.2018 за №3593 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в місті Коростишів, вул. Суворова, 75, Житомирська обл., 12502, за наступними координатами: 50.300753987494, 29.05994959734 та інформує.
Відповідно до листа Коростишівської міськради від 02.07.2018 за № 03-20/1227 дана земельна ділянка знаходиться за межами міста Коростишева.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання, управління звернулося до Коростишівської державної районної адміністрації.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь