Звернення № 3588

#3588 створено 5 Червня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ангарна, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69061
Координати сміттєзвалища: 47.796187454506, 35.209001339972
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Липня 2018

В РОБОТІ

Під мостом та увздовж усієї річки лежить багато сміття. Від будівельного до пластикових банок та пакетів. Воно сильно забруднює ріку та завдає велику шкоду екології.

05.06.2018, 15:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.06.2018, 15:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.06.2018, 15:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.06.2018, 13:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь