Звернення № 3542

#3542 створено 31 Травня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Володимира Брожка, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.413019, 30.515404
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 30 Червня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміття лежить просто на вулиці

31.05.2018, 09:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.05.2018, 09:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.07.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено